Restauracja Oregano


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Restauracja Oregano

ul. Kuźnicza 57/58 (zobacz na mapie)
Wrocław
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 24:00
sobota: 12:00 - 24:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek

Restauracja Oregano

ul. Kuźnicza 57/58
Wrocław

Opinie

do bani
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-11-12 18:32:42
Człowiek tyle lat żyje na tym świecie i ciągle nadziwić się nie może - że w dobie, bądź co bądź, kapitalizmu, co niektórzy pozwalają sobie na takie traktowanie klienta. Najpierw posadzenie nas przy stoliku, na który nie mieliśmy ochoty, potem wykład na temat wyższości podania połowy porcji herbaty w dzbanuszku nad dolaniem wrzątku do pełna (właśnie dowiedzieliśmy się, że to specjalne zalecenie producenta herbaty, żeby było tylko połowę wody; jak ktoś chce więcej, musi kupić nową herbatę - dziadowanie, bo jak można inaczej to nazwać), a na koniec awantura o podział rachunków na płatne gotówką i kartą. Rozmowa z właścicielką nic nie dała, panienki-kelnerki bezczelne, ale jak mówi staropolskie przysłowie - "Jaki Pan, taki kram".
Zdecydowanie odradzam, na szczęście jest we Wrocławiu parę fajnych lokali.
prezes
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-11-12 15:37:49
Zdecydowanie odradzam, chyba że ktoś chciałby przypomnieć sobie atmosferę z minionej (na szczęście) epoki. Obsługa traktuje klientów jakby przeszkadzali jej w pracy, co odbywa się za pełną aprobatą właściciela (w czasie ostatniej wizyty nasze interwencje w sprawie obsługi zakończyły się rozmową telefoniczną z właścicielem).
Jedzenie bardzo przeciętne, toalety cuchną wieczorem. Zalecam "głosowanie nogami" i udanie się do konkurencji, której na szczęście w pobliżu nie brakuje.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...