KURNA CHATA


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Kurna Chata

ul. Odrzańska 7 (zobacz na mapie)
Wrocław, tel. 71 341 06 68
Gorące zupy, neleśniki, pikantne skrzydełka, mięsa, szaszłyki....
Kuchnia lokalu: domowa
Godziny otwarcia
poniedziałek: 10:00 - 24:00
sobota: 12:00 - 24:00
/
Płatności kartą kredytową

Kurna Chata

ul. Odrzańska 7
Wrocław

Opinie

Sylwia
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-05-05 14:35:58
Wraz z grupą 30-osobową zza granicy mieliśmy zarezerwowany stolik na godz. 18 wraz z wybranym menu (planowaliśmy tam pozostać przez dwa dni). Z racji, ze nasi znajomi byli z Belgii i nigdy nie byli w Polsce, zaproponowalismy im jedzenie w Kurnej Chacie. Niestety chwile przed ich przybyciem na lotnisko otrzymaliśmy telefon z Kurnej Chaty, cytuje: "odmawiamy rezerwacji z związku z tym, że się to nam nie opłaca" - głos był oschły i nieprzyjemny - po czym poczuliśmy się zlekceważeni. Z racji, że znajomi byli w samolocie nie moglismy sie z nimi skontaktować i zamówić posiłek przed ich przybyciem w innym miejscu. Po tym incydenci e nie mamy dobrej opinii o Kurnej Chacie. Odradzamy. Obsługa nad wyraz nieprzyjemna.
Nie polecam
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-03-09 19:02:05
Średnia ocen: 2,3
kuchnia: ( 3 )
wystrój: ( 3 )
cenowo: ( 1 )
Dzisiaj byłem w kurnej chacie ostatni raz. Kiedyś w tej knajpie można było porządnie i smacznie zjeść teraz tam jest totalna lipa. Raz, że trzeba czekać niewiadomo ile aż kelnerka się Tobą zainteresuje, trzeba uważać co podają bo mylą się przy zamówieniach i ceny nie są adekwatne do jakości jedzenia. Kiedyś tę knajpę polecałem z czystym sercem, teraz nawet wrogowi bym jej nie polecił.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...