EXPRESS JAZZ CLUB (zamknięte)


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Express Jazz Club (zamknięte)

UWAGA! Lokal zamknięty!

ul. Ruska 34, Wrocław
Wrocław, tel. (71) 344 91 81
W dni bez imprez specjalnych - Express Jazz Live - wstęp wolny.
Kuchnia lokalu: europejska
Muzyka w lokalu: jazz
Godziny otwarcia
poniedziałek: 11:00 - (do ostatniego gościa)
sobota: 16:00 - (do ostatniego gościa)
/
Płatności kartą kredytowąKlimatyzowany Dostępny Intenet

Opinie

jazzmen
(użytkownik niezarejestrowany)
2004-04-27 14:18:33
Bylem wielokrotnie w lokaliku ( to zdrobnienie ze wzgledu na wielkosc lokalu ) , uwazalem za swoj ulubiony od momentu otwarcia ,chyba wrzesnia 2003 .
Pisze UWAZALEM , bo w ostatnim czasie , niestety zmienia sie na coraz gorzej. Zdecydowanie popsula sie atmosfera , i mimo ze ciagle ta sama obsluga to wpadli w rutyne lub jakies zniechecenie. Ostatni czulem sie jakbym przeszkadzal i zaklucal ICH swiety spokuj.Niech to bedzie sygnal dla wlasciciela , jezeli tam komukolwiek jeszcze zalezy na stalych bywalcach.
Chomik
(użytkownik niezarejestrowany)
2003-10-29 12:53:48
Byłem w Express Jazz Club na otwarciu i jeszcze dwa razy. Klubik jest przyjemny, ceglane mury nadają wnętrzu atmosferę. Są trzy sale. W pierwszej jest bar i kilka stolików, w drugiej cztery komputery (2 PC i 2 iMaki) do pointernetowania. Ostatnie, największe pomieszczenie mieści scenę i większą liczbę stołów.

Pierwsza sala jest, niestety, za jasno oświetlona, przez co trudno mówić o klimacie. Zresztą podobnie jest na nowych Jatkach. W głównym pomieszczeniu, gdzie odbywają się koncerty jest lepiej - ciemniej i ciasno i przez to jakoś bardziej swojsko.

Raz byłem w środę. Grały głównie młodziaki, więc nie była to muzyka najwyższych lotów, ale posłuchać można. Scena jest mała, mieszczą się tam może 3 osoby (4 szczupłe :), więc grający zmieniali się, schodząc ze sceny.

Ogólnie - polecam. Zobaczymy, jak knajpka będzie się rozwijała, ale rokowania są dobre.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...