Wydarzenia

Noc Muzeów z WRO

19-20.05.2012

 

NOC MUZEÓW Z WRO
OD PORANKA DO PORANKA

W CENTRUM SZTUKI WRO – Widok 7, Wrocław
i ATELIER WRO – Kuźnicza 29a, Wrocław
www.wrocenter.pl


 

 

W CENTRUM SZTUKI WRO

19.05.2012, 12:30
Specjalny Poranek Filmowy – Początek Nocy Muzeów we WRO

20.05.2012, 12:30
Wyjątkowy Poranek Filmowy


Noc Muzeów w Centrum Sztuki WRO warto zacząć już od Poranka Filmowego i Porankiem dnia następnego, w niedzielę, zakończyć. Podczas Nocy Muzeów, wyjątkowo, w programie projekcji zobaczyć będzie można przepiękne filmy najmłodszych wrocławskich animatorów, zrealizowane w Dziecięcym Studiu Filmu Animowanego prowadzonego przez Anielę Lubieniecką przy Centrum Kultury Wrocław Zachód, a także osobiście spotkać autorów prezentowanych filmów.


19.05.2012 – NOC MUZEÓW

18:00
Oprowadzanie kuratorskie po wystawie Krótka historia instalacji wideo

20:00, 22:00
Feedback! Interaktywny warsztatowy performans wideo


Noc Muzeów to unikalna okazja, by w pełniejszy sposób odwiedzić wystawę Krótka historia instalacji wideo, którą Centrum Sztuki WRO rozpoczęło cykl zaplanowanych na lata 2012 i 2013 prezentacji i działań poświęconych 50-leciu sztuki elektronicznej. Zarazem jedyna, by uczestniczyć w specjalnym oprowadzaniu po historii sztuki elektronicznej XX i XXI wieku poprowadzonym przez Piotra Krajewskiego, autora koncepcji wystawy, oraz wieczornych performansach wideo – warsztatach z feedbacku realizowanych przy użyciu analogowego sprzętu w interakcji z publicznością.

 

W ATELIER WRO

14:00 – 15:00
18:30 – 19:30

YouTube Party na Wakacjach z Jasiem Domiczem

Tylko podczas Nocy Muzeów po wystawie Wakacje w Atelier WRO oprowadzi nas Jaś Domicz. Najmłodszych widzów, ale nie tylko, zapraszamy również na specjalne wydarzenia - YouTube Party – warsztatową zabawę przygotowaną przez artystę z okazji Nocy Muzeów.

Internet: tu jest każdy! Od dawna jest to przestrzeń, w której wszyscy mamy swoje ścieżki. Niemal na co dzień wydeptujemy je jak trasę ze szkoły do domu. Podczas odwiedzin w Atelier WRO będzie można być dla innych przewodnikiem po własnych internetowych miejscach. 

loading...