Wydarzenia

Gentleman & The Evolution i Stephen Marley na Wroclove Fest

20.06.2012

 

Promocyjne bilety na koncert Stephena Marleya i Gentlemana 

W związku z licznymi pytaniami fanów reggae informujemy, że promocyjne ceny biletów na koncert legend muzyki reggae Stephena Marleya i Gentlemana obowiązują aż do końca maja! Zapraszamy 20 czerwca na wrocławską Wyspę Słodową na muzyczne rozpoczęcie wakacji ze światowej sławy gwiazdami reggae.

Koncert legend muzyki reggae odbędzie się w ramach WrocLove Fest – Święta Wrocławia 2012. Oprócz Gentlemana i Stephena Marleya zagrają na nim wrocławskie zespoły Mesajah i Bethel. Bilety w cenie 60 zł można nabywać w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach www.biletin.pl, www.ticketpro.pl i www.eventim.pl.

Stephen Marley to 8-krotny laureat nagrody Grammy, syn ikony reggae – Boba Marleya, producent i muzyk, autor licznych międzynarodowych przebojów. W 2011 roku wydał swój trzeci solowy krążek „Revelation Part 1 – The Root Of Life”, który podbił ogólnoświatowy rynek takimi hitami jak „No Cigarette Smoking in My Room” czy „Jah Army”. Artysta wystąpi we Wrocławiu po raz pierwszy!
www.youtube.com/watch?v=yfrZFJM7XYY

Gentleman z kolei jest artystą umiejętnie łączącym tradycyjne jamajskie kompozycje z elementami dancehallu, hip-hopu i R&B. Przez lata obecności na rynku muzycznym współpracował z wieloma znakomitymi artystami, a jego albumy i utwory na dobre zapisały się już w kanonie współczesnego reggae. 2012 rok przyniesie kolejną pozycję w dyskografii tego artysty, bowiem zapowiedziano wydanie płyty „The Best Of” – pierwszej kompilacji zawierającej najlepsze i najpopularniejsze utwory Gentlemana.
www.youtube.com/watch?v=NuOS2jb2WOg


20.06.2012 godz.18.00 Wyspa Słodowa
WrocLove Fest – Święto Wrocławia
GENTLEMAN & The Evolution
STEPHEN MARLEY
Mesajah
Bethel

bilety: 60 zł – do 31.05, 70 zł – do 19.06 , 80 zł – w dniu koncertu
www.wrockfest.pl
 

loading...