Wydarzenia

Red Bull Tourbus Tajne Koncerty - Vavamuffin zagra we Wroclawiu

31.05.2012

TAJNE PRZEZ POUFNE!
VAVAMUFFIN GWIAZDĄ TAJNYCH KONCERTÓW RED BULL TOURBUS
RED BULL TOURBUS TAJNE KONCERTY: 29.05 POZNAŃ; 31.05 WROCŁAW; 1.06 KATOWICE

Już 29 maja w Poznaniu, 31 maja we Wrocławiu i 1 czerwca w Katowicach w ramach trasy Red Bull Tourbus Tajne Koncerty odbędzie się cykl wyjątkowych koncertów zespołu Vavamuffin. Unikalność tego projektu to nie tylko występ jednego z najbardziej cenionych polskich kolektywów reggae, ale również lokalizacje, które - aż do momentu dotarcia publiczności na koncert – pozostaną niespodzianką!


Red Bull Tourbus Tajne Koncerty to cykl trzech muzycznych wydarzeń, które odbędą się w wyjątkowych, nietuzinkowych lokalizacjach, a publiczność pozna miejsce koncertu na chwilę przed jego rozpoczęciem. Zaskakujące, industrialne tereny zamienione na jeden dzień w przestrzenie koncertowe, muzyka w murach niedostępnych wcześniej obiektów - to tylko niektóre znamiona Tajnych Koncertów Red Bull Tourbus. 
Gwiazdą projektu Red Bull Tourbus Tajne Koncerty będzie zespół Vavamuffin, który tworzą najbardziej utytułowani muzycy krajowej sceny reggae! Wraz z nimi wystąpi również trzech finalistów tegorocznego konkursu Red Bull Tourbus Rytmy Młodych. 
Zanim na dachu autobusu pojawi się Vavamuffin, publiczność w Poznaniu rozgrzeje warszawski zespół Irena. We Wrocławiu natomiast w roli supporta zagrają łodzianie z Power of Trinity, a w Katowicach wystąpią muzycy z Searching for Calm z Sosnowca. 
Na te muzyczne wydarzenia nie można kupić biletów. Jedynym sposobem, aby dostać się na Red Bull Tourbus Tajne Koncerty, jest wzięcie udziału w konkursie organizowanym przez Radio Roxy. Jego uczestnicy będą mogli wygrać zaproszenia z informacją o godzinie i miejscu zbiórki. 
29 maja w Poznaniu, 31 maja we Wrocławiu i 1 czerwca w Katowicach fani mobilnej sceny Red Bull Tourbus zgromadzą się w jednym miejscu, po czym zostaną przewiezieni do finalnych lokalizacji koncertowych, gdzie będą mieli okazję bawić się przy dźwiękach rodzimego reggae. 

Red Bull Tourbus to mobilna scena muzyczna umieszczona na dachu przerobionego autobusu, która czwarty rok z rzędu przemierza Polskę i prezentuje jeszcze nieodkryte talenty w towarzystwie wielkich nazwisk. W tym roku ponownie Red Bull Tourbus połączył siły z Festiwalem Jarocin, w ramach konkurs - Red Bull Tourbus Rytmy Młodych. Na przełomie maja i czerwca wraz z zespołem Vavamuffin i ich tajnymi koncertami - Red Bull Tourbus odwiedzi trzy miasta: 29 maja - Poznań, 31 maja - Wrocław oraz 1 czerwca - Katowice. Unikalność tego projektu to nie tylko występ jednego z najbardziej cenionych polskich kolektywów reggae, ale również lokalizacje, które - aż do momentu dotarcia publiczności na koncert – pozostają niespodzianką!

Klip promujący to wydarzenie: www.redbull.pl/cs/Satellite/pl_PL/Video/Poznaj-gwiazd%C4%99-Tajnych-Koncert%C3%B3w-Red-Bull-021243208454476

Więcej informacji na www.redbulltourbus.pl oraz w Radiu Roxy! 
Zdjęcia oraz klipy dostępne są na www.redbullcontentpool.com ;

loading...