Wydarzenia

22.03.2011 Paris Tetris we Wrocławiu

22.03.2011

Paris Tetris zagra podczas 32. Przeglądu Piosenki Aktorskiej

Ciekawy zespół z udziałem tegorocznego laureata Paszportu Polityki Macia Morettiego i Państwa Maseckich, intrygująca muzyka śmiało przekraczająca gatunkowe ramy, żywiołowe piosenki i show na scenie – tego właśnie spodziewajcie się 22 marca w klubie Eter we Wrocławiu podczas koncertu Paris Tetris.

Projekt Paris Tetris powstał w roku 2008, a właściwie w drugiej jego połowie. Za namową byłego, nieżyjącego już, menadżera zespołu Voo Voo Mirka Olszówki, Candelaria Saenz Valiente, Marcin Masecki i Macio Moretti zebrali się i najzwyczajniej w świecie nagrali płytę, na której oprócz nich samych gościnnie pojawili się przeróżni wspaniali instrumentaliści m.in.: Kuba Kossak na fagocie, Bartek Magneto na gitarze, djLenar na patefonach czy też odpowiedzialny za oprawę graficzną płyty oraz mrożące krew w żyłach logo zespołu Kuba Jezierski na trąbce.

Materiał w trybie bezciśnieniowym (z obiadkami i herbatą) zarejestrowany został przez Zofię Gołębiowską w prawie-że-podmiejskiej posiadłości państwa Maseckich oraz pokątnie w Buenos Aires i Waszyngtonie. Potem dane przetransportowane zostały do otwockiego studia Nagrywex, gdzie zajął się nimi Tomasz Duda miksując co trzeba, by na końcu wkroczyć na salony Studia 333, w którym to za pomocą tryliona urządzeń i magnetofonu szpulowego Bartłomiej Kuźniak dokonał masteringu. Ot i cała historia.

Jaki jest wynik tej karkołomnej akrobacji logistycznej dowiedzieć się będzie można już
22 marca podczas koncertu we wrocławskim klubie Eter, odbywającym się w ramach tegorocznej edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej.


 

Paris Tetris

Data i godzina: 22 marca, 21:00

Miejsce: Klub Eter (ul. Kazimierza Wielkiego 19, Wrocław)

Bilety: 15 zł

loading...