Wydarzenia

Tańsze bilety na koncert "najszybszego gitarzysty świata" - Joscho Stephana

23.05.2012

 

Tańsze bilety na koncert "najszybszego gitarzysty świata" - Joscho Stephana.

Ethno Jazz Festival prezentuje:

Joscho Stephan Quartett (Niemcy)
gościnnie: Krzysztof Pełech

"najszybszy gitarzysta świata" ponownie we Wrocławiu

23 maja 2012 godz. 20.00
Synagoga Pod Białym Bocianem
ul. Włodkowica 7, Wrocław
Rezerwacje:


Z przyjemnością zapraszamy na koncert niezrównanego mistrza gypsy swinging guitar Joscho Stephana z zespołem.

Artysta nazywany "najszybszym gitarzystą świata" wystąpi 23 maja w Synagodze Pod Białym Bocianem, a do swojego koncertu zaprosił wrocławską sławę gitary Krzysztofa Pełecha.

Specjalnie dla miłośników gitary bilety w niższej, promocyjnej cenie:

20 zł - za miejsce siedzące w II strefie
30 zł - za miejsce siedzące w I strefie.

Joscho Stephan Quartett:
Joscho Stephan - gitara
Sebastian Reimann - skrzypce
Günter Stephan - gitara
Max Schaaf - kontrabas
Krzysztof Pełech - gitara
Strona internetowa artysty: www.joscho-stephan.de


Szczegóły rezerwacji:

Aby zamówić bilet w promocyjnej cenie 20 lub 30 zł, należy wysłać e-mail na adres:i podać ilość rezerwowanych biletów oraz swoje imię i nazwisko. W tytule maila należy wpisać "Joscho Stephan - oferta"
Normalne ceny to 40 i 50 zł.

"Joscho Stephan gra jak opętany. Niewiarygodne. Istne szaleństwo!" - tego rodzaju określeń wielcy muzycy jazzowi, jak Paquito de Rivera, James Carter, Charlie Mariano czy Grady Tate, używali, by wyrazić entuzjazm i podziw dla jego talentu po wspólnych koncertach.

Joscho Stephan to niezwykły wirtuoz gitary z Niemiec. Krytycy na łamach prestiżowych pism muzycznych prześcigają się w zachwytach nad jego zniewalającą biegłością techniczną i precyzją gry. Swoją gitarową edukację rozpoczynał od nauki gry na gitarze klasycznej i, jak sam podkreśla w licznych wywiadach, to klasyczna technika jest głównym fundamentem jego dzisiejszych umiejętności.

Obecnie Joscho Stephan reprezentuje styl określany mianem gypsy jazz lub gypsy swinging guitar, którego został okrzyknięty niezrównanym mistrzem. Joscho Stephan zwany jest też często następcą legendarnego Django Reinhardta.

Joscho Stephan koncertuje i nagrywa: Swinging Strings, Swing News, Acoustic Live, Django Forever, Django Nuevo, Gipsy meets Jazz - to płyty, które w muzycznej biblioteczce każdego miłośnika gitary znaleźć się muszą i z pewnością na ich okładkach nie zagości kurz.

Joscho Stephan regularnie koncertuje w Europie, USA i Australii z topowymi gitarzystami - Martinem Taylorem i Tommy Emmanuelem. Wraz ze swoim zespołem uczestniczy w wielu znaczących europejskich festiwalach. Jego koncertowe występy w nowojorskim Lincoln Center, czy w amerykańskim Nashville były znakomicie recenzowane. 

loading...