Wydarzenia

Wydarzenia w Gumowej Róży

10-14.04.2011

 

10.04 g 20.00 – Koncert akustyczny zespołu Fruhstuck – wstęp 8 zł

Wrocławski zespół z ponad 10 letnim stażem wystąpi tym razem w akustycznej wersji.

Niewątpliwym atutem Fruhstucka jest mocne rockowe brzmienie i niezwykle charyzmatyczny głos Martijna Krale, holenderskiego wokalisty.  Wysoki muzyczny poziom wykonania został doceniony w Polsce i za granicą otwierając muzykom drogę do długiej listy klubów i festiwali, w których brali udział w czasie ostatniej dekady. 

11.04 do 11.05 Półfinały Festiwalu Rock Nocą - wstęp wolny

W tym roku Piwnica Artystyczna Gumowa Róża występuje w nowej roli, jako scena partnerska dla Festiwalu Rock Nocą organizowanego przez zielonogórski klub 4 Róże dla Lucienne.  W ramach koncertów półfinałowych odbywających się w Gumowej Róży będzie można usłyszeć takie zespołu jak: Editt, Hoa, Know, Because, Maigra, Naczynia Połączone, Requiem i Vivid

11.04 g. 20.00 – Półfinały festiwalu Rock Nocą – koncert zespołu Requiem– wstęp wolny

Requiem to 5-osobowy wrocławski zespół grający muzykę z pogranicza alternatywnego rocka i mocnego popu. Brzmienie zespołu jest wypadkową gustów muzyków Requiem. Poza Polską zespół występował również w Holandii.

12.04 g. 20.00 – The Hangovers – wstęp wolny

To już trzeci występ tego trio w Gumowej Róży. Zachęceni powodzeniem poprzednich odsłon zdecydowaliśmy się po raz kolejny zaprosić zespół do zagrania w naszym klubie.

The Hangovers to wrocławska formacja grająca  rocka wzbogaconego elektroniką. Zespół trzech muzyków związanych na co dzień z  Nation, Co.IN, Hetane i Bipolar Bears. Oprócz własnych kompozycji wykonują również covery w nowych aranżacjach(min Placebo, Porcupine Tree, Burzum, George Michael). Projekt założony dla rozrywki, zapewnia znakomitą zabawę słuchaczom.

13.04 g. 20.00 – Półfinały festiwalu Rock Nocą – koncert zespołu VIVID – wstęp wolny

VIVID

Zespół reaktywował się w 2009r po kilkuletniej przerwie. Początkowo muzyka zespołu  powstawała na fali popularności i pod wpływem fascynacji amerykańskimi zespołami grającymi różne odmiany muzyki hard rock i heavy metal spośród których wymienić można chociażby: Van Halen, Living Colour, Mr.Big. Nazwa "VIVID" została zaczerpnięta z tytułu pierwszej płyty amerykańskiej grupy funk rockowej Living Colour.

13.04 g. 20.00 –Jam session – wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących się przyłączyć lub tylko posłuchać tej muzycznej improwizacji oscylującej wokół jazzu, bluesa, muzyki etnicznej. 

 

 

 


loading...