Wydarzenia

Gumowa Róża zaprasza w kwietniu

03-28.04.2011

 

 

03.04 g. 20.00 – Koncert All Sounds Allowed – wstęp 7 zł

Po udziale w programie “Mam talent” zostali okrzyknięci przez Agnieszkę Chylińską “polskim Rammsteinem” . Ich koncert to mocna mieszanka rocka z industrialnym podkładem i widowiskowymi fajerwerkami w postaci iskier krzesanych piłami elektrycznymi i wiertarkami, którymi muzycy grają min na drewnianym pieńku. 

Oddajemy głos zespołowi:

"Rury, metalowe i plastikowe beczki, blacha, sprężyny, pcv, etc. – to surowce, które wykorzystujemy budując nasze instrumentarium. Pole zainteresowań sonorycznych ALL SOUNDS ALLOWED to nie tylko post-produkcyjne materiały, ale też elektronarzędzia : wiertarki, szlifierki, piły..."

05.04 g. 20.00 – The Hangovers – wstęp wolny

To już trzeci występ tego trio w Gumowej Róży. Zachęceni powodzeniem poprzednich odsłon zdecydowaliśmy się po raz kolejny zaprosić zespół do zagrania w naszym klubie.

The Hangovers to wrocławska formacja grająca  rocka wzbogaconego elektroniką. Zespół trzech muzyków związanych na co dzień z  Nation, Co.IN, Hetane i Bipolar Bears. Oprócz własnych kompozycji wykonują również covery w nowych aranżacjach(min Placebo, Porcupine Tree, Burzum, George Michael). Projekt założony dla rozrywki, zapewnia znakomitą zabawę słuchaczom.

07.04 g. 20.00 – Jam session – wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących się przyłączyć lub tylko posłuchać tej muzycznej improwizacji oscylującej wokół jazzu, bluesa, muzyki etnicznej. 

10.04 g 20.00 – Koncert akustyczny zespołu Fruhstuck – wstęp 8 zł

Wrocławski zespół z ponad 10 letnim stażem wystąpi tym razem w akustycznej wersji.

Niewątpliwym atutem Fruhstucka jest mocne rockowe brzmienie i niezwykle charyzmatyczny głos Martijna Krale, holenderskiego wokalisty. Wysoki muzyczny poziom wykonania został doceniony w Polsce i za granicą otwierając muzykom drogę do długiej listy klubów i festiwali, w których brali udział w czasie ostatniej dekady. Grali niemal wszędzie, gdzie warto było zagrać a 10.04 można będzie ich usłyszeć w Gumowej Róży.

11.04 do 11.05 – Półfinały Festiwalu Rock Nocą – wstęp wolny

W tym roku Piwnica Artystyczna Gumowa Róża występuje w nowej roli, jako scena partnerska dla Festiwalu Rock Nocą organizowanego przez zielonogórski klub 4 Róże dla Lucienne.  W ramach koncertów półfinałowych odbywających się w Gumowej Róży będzie można usłyszeć takie zespołu jak: Editt, Hoa, Know, Because, Maigra, Naczynia Połączone, Requiem i Vivid

Harmonogram koncertów półfinałowych Festiwalu Rock Nocą:

11.04 g. 20 Requiem

13.04 g 20 – Vivid

18.04 g 20 – Maigra, HOA

20.04 g 20 – Because

04.05 g 20 – Editt

09.05 g 20 – Know

Na wszystkie koncerty wstęp jest bezpłatny.

Więcej informacji o zespołach – wkrótce.

17.04 g. 20.00 – Koncert City Tourist – wstęp 5 z             

Dynamiczna muzyka, pięknie uzupełniona wokalnie. Wizualnie wrażenie robi gra sceniczna Marty Kołodziejczyk. Zapada w pamięć i pozostawia po sobie niedosyt.

28.04 – Łap SWAP – od 20.00

Czyli wiosenny lifting szafy. Niepowtarzalna okazja do oddania w dobre ręce własnych nienoszonych ubrań i wynalezienie perełek do wiosennej garderoby za małe lub żadne pieniądze.

Rzeczy należy przynieść czyste i w dobrym stanie, z doczepioną karteczkę z nazwiskiem lub „nickiem” właścicielki oraz wyceną. Możliwa jest wymiana ubrań między uczestniczkami lub odkupienie ciuszka.

Prosimy o zgłoszenia osób wystawiających swoje rzeczy do dnia 22.04.

Wszelkie wieszaki i lustra będą mile widziane.

loading...