Restauracja 4 PORY ROKU


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

kuchnia: ( 10 )
wystrój: ( 10 )
cenowo: ( 10 )
ŚREDNIA OCENA LOKALU: 10,0

Restauracja 4 Pory Roku

ul.Jaracza 77b (zobacz na mapie)
Wrocław
Restauracja 4 PORY ROKU już od siedmiu lat ma zaszczyt gościć u siebie klientów z dziećmi. To one są inspiracją naszej działalności , staramy się aby czas u nas spędzony przez rodziców z pociechami był miłym i relaksujący. Dzieci mają ,,swój świat " , nie chcemy tego zaburzać stresując maluchy powagą przebywania w restauracji. Nasze odwiedzające nas dzieciaki spacerują po restauracji , zaglądają do kuchni jak pracuje kucharz , a często ,,ucinają "sobie pogawędkę z kelnerami. Menu restauracji jest co pól roku zmieniane , a na życzenie klienta jeżeli tylko jest taka możliwość zrobimy danie indywidualnie dostosowane dla gościa .Organizujemy imprezy okolicznościowe , zaletą takich imprez jest wnętrze restauracji , małe ale przytulne , gdzie goście mogą poczuć się jak w domu na spotkaniu u ,,Babci". Każda wizyta rodzin z dziećmi dostarcza nam nowych pomysłów, na menu, na komfort .A może coś o naszej kuchni? Gotujemy dla Państwa z potrzeby pasji, stare ,zapomniane przepisy ,,odkurzamy" .Domeną jest to ,że nie używamy konserwantów, proszków i pół produktów. U nas skosztują Państwo powideł , przecierów warzywnych( na ich podstawie powstają dipy i sosy) , smażonych owoców ( to nasz deser) , własnych wypieków podawanych pod hasłem ,, ciasto 4 pory roku" bo za każdym razem jest to inne ciasto. Inspiracją są też dla nas klienci , którzy dzielą się z nami pomysłami na potrawy , czasem jest to wspomnienie z dzieciństwa , smak minionych lat , ale dla nas jest to wskazówka do otworzenia takiej potrawy. Nazwa restauracji ma wpływ na przygotowane potrawy , są sezonowe smaki ( jest jesień , wiec gości u nas zupa z dyni podawana z płatkami prażonych migdałów) , wina grzane rozgrzewają nas przy nastrojowej muzyce , a świece licznie rozstawione w restauracji napawają ciepełkiem. Dzieci mają do swojej dyspozycji szafkę z zabawkami i książeczkami , dla starszych są szachy i gra yenga. Latem przed restauracją stoi letni ogródek , gdzie również dzieciaczki mają swoje miejsce do zabawy . Jest tam domek , ławeczka i koszyk zabawek. Serdecznie Państwa zapraszamy . Może to Wy będziecie tym razem dla nas inspiracją.
Godziny otwarcia
poniedziałek: 15:00 - 23:00
wtorek: 15:00 - 23:00
środa: 15:00 - 23:00
czwartek: 15:00 - 23:00
piątek: 15:00 - 23:00
sobota: 15:00 - 23:00
/
Ogródek

Restauracja 4 Pory Roku

ul.Jaracza 77b
Wrocław
 

Najbardziej przydatna
opinia krytyczna

iza wrocek
(użytkownik niezarejestrowany)
Dodana: 7 lat temu
byłam wc...
Średnia ocen: 4,3
kuchnia: ( 2 )
wystrój: ( 7 )
cenowo: ( 4 )
0 z 1 osób uznało tę opinię za przydatną

Opinie

iza wrocek
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-12-08 17:06:58
Średnia ocen: 4,3
kuchnia: ( 2 )
wystrój: ( 7 )
cenowo: ( 4 )
byłam wczoraj ,, jadłam" spagetti z łososiem, za dużo cebuli, pieprzu i jakaś bardzo dziwna ,,przyprawa"(albo coś nieświeżego, bo śmierdziało) która zabiła smak całego dania. Zupełnie niezjadliwe!!!!! Poza tym danie podane w 2 min. czyli mikrofala- błąd! Zostawiłam wszystko na talerzu. Było bardzo niedobre. Przy płaceniu rachunku powiedziałam, aby więcej nie podawali tego klientom. Nie było nawet przepraszam, nie mówiąc już o upuście ceny. PO co ja oglądam Geslerową.... ale teraz wiem , że więcej tam nie pójdę.

P. S. Wychodząc zauważyłam kucharza, który wąchał to co mi podał. Ciekawe dlaczego:)?
0 osóby uznało tę opinię za przydatną
kama
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-12-16 13:21:54
Generalnie byłoby fajnie gdyby nie fakt, że kelnerzy są mało zorientowani w tym co się dzieje w restauracji. Jedzenie może być, jeśli chcesz, żeby ktoś polecił Ci dobre wino do obiadu-to nie tam, albo trzeba wziąć kartę i samemu coś wybrać. Kuchnia jest otwarta, co niekoniecznie jest dobre. Wiadomo jak spotyka się trzech facetów na takiej małej powierzchni, to sie zaczyna strasznie głośno robić. A jedzenie romantycznej kolacji czy obiadu przy dźwiękach przekleństw dolatujących zza baru-mało przyjemne... Ale generalnie co kto lubi...
0 osóby uznało tę opinię za przydatną


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...