ORLE GNIAZDO


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Restauracja Orle Gniazdo

ul. Strachowicka 42a (zobacz na mapie)
54-512 Wrocław, tel. 071 354 47 47
Świat Orłów i Żelaznych Ptaków w niesamowitej i niekonwekcjonalnej oprawie murów starej cegielni.
Godziny otwarcia
poniedziałek: 11:00 - 22:00
wtorek: 11:00 - 22:00
środa: 11:00 - 22:00
czwartek: 11:00 - 22:00
piątek: 11:00 - 22:00
sobota: 11:00 - 22:00
niedziela: 11:00 - 22:00

lunch: 11:00 - 22:00
kuchnia: 11:00 - 22:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek KlimatyzowanyDostępny Intenet Oferta lunchowa

Restauracja Orle Gniazdo

ul. Strachowicka 42a
54-512 Wrocław
linie autobusowe 406 i 609 w okolicy 700m sie zatrzymuja lub autem posiadamy duży parking strzezony - bezpłatny.

Opinie

Józek
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-09-05 16:14:28
Średnia ocen: 1,0
kuchnia: ( 1 )
wystrój: ( 1 )
cenowo: ( 1 )
Niestety negatywne opinie jak najbardziej się potwierdzają. Co gorsza, właściciel, oprócz restauracji chce położyć także hotel, który dopiero co zaczął funkcjonować, zwyczajnie wykorzystuje pracowników, chyba uważając że może zmieniać ich jak rękawiczki, (...)
klient
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-08-01 08:16:52
Średnia ocen: 2,3
kuchnia: ( 1 )
wystrój: ( 5 )
cenowo: ( 1 )
Uważajcie na tą „restaurację” (!?). Istna żenada, Chcieliśmy zorganizować tam wesele na ok. 70 os.
początkowe ustalenia z managerem mówiły o weselu do godziny 24 z możliwością przedłużenia czasu trwania. Podpisaliśmy umowę i wpłaciliśmy zaliczkę (1500zł) i od tego momentu zaczęły się schody... Pierwsza próba zmiany ustaleń zakończyła się niepowodzeniem, ponieważ zmienił się manager (z którym nie było żadnego kontaktu), po jakimś czasie przychodzi nowy manager (jak się okazuje też nie na długo), z którym umówiliśmy się na spotkanie lecz w „restauracji” okazało się że już jego miejsce zajął następny, którego nie interesowały nasze początkowe ustalenia. Imprezy nie mogliśmy przedłużyć nawet o godzinę ponieważ cyt. „trzymajmy się umowy, gdyż nie chcemy być Państwem uwiązani, bo mamy jeszcze inne imprezy, stąd nie ma możliwości przedłużenia wesela, poza tym proszę do mnie nie dzwonić tylko kontaktować się poprzez pocztę mailową”. Na przedstawione przez nas pytania nie uzyskaliśmy jakiejkolwiek odpowiedzi, natomiast pocztą mailową przesłano propozycje rozszerzenia menu według... gustu managera (o którą nie prosiliśmy)
W międzyczasie postanowiliśmy spróbować dań serwowanych w tej „restauracji” zamówiliśmy z żoną dwie różne potrawy a otrzymaliśmy takie same dające wiele do życzenia pod względem ilości jak i jakości (śmierdzące mięso czy odsmażone kluski), w dodatku w żaden sposób nie podobne do tego, co chcieliśmy. Nasze obawy dotyczące jedzenia zgłosiliśmy pani manager ale niestety nie zainteresowało jej to. W celu wyjaśnienia sprawy próbowałem skontaktować się z szefem firmy, co także było nie możliwe, ponieważ panie które pracują w biurze nie chciały udzielić informacji kiedy można zastać szefa w firmie bądź udostępnić numer telefonu. Odpowiedź otrzymałem dopiero na oficjalne pismo skierowane do szefa w którym opisałem całą sytuację i żądałem zwrotu zaliczki. I tutaj nie obeszło się bez problemów, otrzymałem zwrot połowy zaliczki przy czym zostałem potraktowany przez panie jak minimum o klasę gorszy człowiek. Stanowczo odradzam!!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...