ŻAK


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Żak

Rynek-Ratusz 7/9 (zobacz na mapie)
Wrocław, tel. 340 81 49
Kuchnia lokalu: międzynarodowa
Godziny otwarcia
poniedziałek: 09:00 - (do ostatniego gościa)
sobota: 09:00 - (do ostatniego gościa)
/
Płatności kartą kredytowąOgródek

Żak

Rynek-Ratusz 7/9
Wrocław

Najbardziej przydatna
opinia pozytywna

Dodana: 6 lat temu
Nie wiem...
Średnia ocen: 7,3
kuchnia: ( 9 )
wystrój: ( 5 )
cenowo: ( 8 )
0 z 1 osób uznało tę opinię za przydatną

Najbardziej przydatna
opinia krytyczna

Ewa
(użytkownik niezarejestrowany)
Dodana: 6 lat temu
Do resta...
Średnia ocen: 1,7
kuchnia: ( 3 )
wystrój: ( 1 )
cenowo: ( 1 )
1 z 1 osób uznało tę opinię za przydatną

Opinie

Kotos87
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-08-29 17:28:08
Średnia ocen: 6,0
wystrój: ( 6 )
Wycieczka do Wrocławia. Zachęcone przystępnymi cenami, weszłyśmy i same zajęłyśmy stolik. Usiadłyśmy o 15:45, do 16 nikt nie zainteresował się nami, pomimo że przy stoliku kręcił się kelner, z miną czy ja muszę tu być, ale najwyraźniej obsługa naszego stolika nie była jego obowiązkiem tak samo jak i innych kelnerów w ogródku. Zniecierpliwione same wzięłyśmy sobie kartę, wybrałyśmy dania. O 16 podeszła do nas kelnerka, przyjęła zamówienie, przyniosła napoje i następnym raz zwróciła na nas uwagę kiedy wychodziłyśmy o 16:40. Zapłaciłyśmy za napoje i nigdy więcej tam nie wrócimy. Takiego olewania klienta nie widziałam nigdy.
Jolanta
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-08-10 17:22:43
Byłam tam. Może? Ale można powiedzieć, że wyczekałam się na rybę na którą nie doczekałam się nawet po 40 minutach. "Pancio" kelner siedzi sobie jak basza, ty wchodzisz nawet nie ma komu zaprowadzić cie do stolika. Kartę sama sobie biorę, kelner chyba pseudo kelner omija twój stolik i podchodzi do innego stolika, bo to nie jego rewir. Co tam klientki, będą inne. Pojawia się właściwa kelnerka jak jakiś duch przyjmuje zamówienie i cóż z tego, kiedy te głodne krasnale Wrocławskie miedzy kuchnią a stolikiem zasmakowały w tym moim pstrągu, bo go nie dostaję. Przy stoliku obok konwersacja kelnereczki ze swoim menem Ale hola tego za dużo wypijam łyk zimnej wody dla ochłody wychodzę żałuję, że drzwi były otwarte, chyba bym nie wytrzymała i trzasnęła kogoś? ale nie wiem kogo, niedouczony personel czy właścicieli którzy pozwalają na takie ruszanie się w tych swoich rewirach jak muchy w rosole, dobrze że mogą trafić na miejsce na których się podpierają swoim smutnym nosem.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...