TEQUILA


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Tequila

pl. Solny 11 (zobacz na mapie)
Wrocław
Kuchnia lokalu: meksykańska
Muzyka w lokalu: latino
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 24:00
sobota: 12:00 - 24:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek

Tequila

pl. Solny 11
Wrocław

Opinie

tom
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-01-13 12:59:45
Dziwią mnie te negatywne opinie, bywam w tequili 2-3 razy w miesiącu i tylko raz wyszedłem z lokalu niezadowolony(jadłem wtedy w letnim ogródku i obsługiwała mnie nowa kelnerka, której już potem nie widziałem). Jak powinno smakować jedzenie meksykańskie restauracji? Nie wiem, nigdy nie byłem w Meksyku, mi w każdym bądź razie smakuje. Jadłem prawie wszystkie dania i faktycznie gazpachio mi nie podeszło, połączenie cebuli i pomidora to nie dla mnie, kwestia smaku. Natomiast zupę azteka i pomidorową, polecam. Podobnie torta de tortilas, mięso z grilla z ziemniaczkami pieczonymi i papryką. Kelnerki zawsze są dla mnie mile, może jak zamówicie cos więcej jak piwo i dacie 2 zl napiwku to tez będą;)
Warszawiaq
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-01-08 16:44:48
trafiłem to tequili około godz.14 - głodny i zmarznięty, więc wizyta w knajpie wydała mi się koniecznością. Chociaż, nie przepadam za wysublimowanym smakiem Meksyku - charakteryzującym się wyjątkową ostrością, postanowiłem wejść. Choćby na kawę. Dostałem menu i...o dziwo mają w menu prawdziwe obiady. Zamówiłem. Dwa duże syte, dania - krem - chyba z kurek, albo innych grzybów i ziemniaczki + pieczeń i surówka za 16 pln. najadłem się, wystrój choć lekko przekombinowany przyciąga. polecam


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...