Restauracja Casablanca


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Restauracja Casablanca

ul. Włodkowica 8a (zobacz na mapie)
Wrocław
Kuchnia lokalu: międzynarodowa
Godziny otwarcia
poniedziałek: 13:00 - (do ostatniego gościa)
sobota: 13:00 - (do ostatniego gościa)
/
Płatności kartą kredytowąOgródek Klimatyzowany

Restauracja Casablanca

ul. Włodkowica 8a
Wrocław

Opinie

mario
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-05-19 07:43:20
Pamiętam "dawną" Casablankę i dlatego ucieszyłem się słysząc, że lokal się reaktywował. Wczoraj wybrałem się tam wieczorkiem :( duże nieporozumienie, kiepska obsługa, kucharz w "krótkich majtkach" lata po sali do znajomych koleżanek przy stoliku, "super ogródek" to jakaś totalna wiocha, zamiast klimatycznej muzyki jakaś rąbanka dyskotekowa, "kelnerka" uczy się bardzo powoli i nie wie co i jak robi kucharz, podczas mojej "kolacji" nagle zaczęła zbierać poduszki ze wszystkich krzeseł! dobrze, że na mnie tego przez przypadek nie wywalila! w toaletach brudno, a w damskiej brak papieru! zgroza. Na stronie lokalu są godziny: od 12ej do ostatniego gościa, wychodziłem o 22.10 i "kelnerka" czatowala na nas przy wyjściu i zamknęła lokal na klucz, pomimo że w środku były jeszcze osoby, pewnie by nikt nowy nie wszedł i nie było "do ostatniego gościa". Fatalnie, nigdy wiecej tam nie przyjdę, choćby z pamięci do DAWNEJ CASABLANKI, lokalu ktory miach charakter i sznyt.
gusia
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-02-20 08:43:02
Super lokal, duże zmiany, jedzenie przepyszne , szpinak, carpaccio. Warto zajrzeć.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...