REJS


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Rejs

ul. Kotlarska 32A (zobacz na mapie)
Wrocław, tel. (71) 343 19 42
piwa 0,5l - Rejs 3.70 zł
Muzyka w lokalu: blues, jazz, reggae, rock
Godziny otwarcia
poniedziałek: 09:30 - 25:00
sobota: 11:00 - 25:00
/

Rejs

ul. Kotlarska 32A
Wrocław

Opinie

menel
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-01-16 20:31:52
Przykro mi to pisać, ale Rejs zdechł. Wróciłem po kilku latach i ... obsługa jest zwyczajnie nieuprzejma. Zakupu można dokonać do 12.00 o czym dowiesz się dopiero kiedy poprosisz o piwo przy barze. Oczywiście komunikat w formie bezosobowej "już nie sprzedajemy" od "barmanki" wyraźnie niezadowolonej, że musi przerwać rozmowę. Wrażenie mam takie, że zwyczajnie nie chciało jej się wstawać i wrócić za bar. To wszystko już pięć po dwunastej w każdą sobotę w Rejsie. Tak z kultowego miejsca można zrobić nic. Ps. W tej wielkości pubie to chyba żaden problem za 15 dwunasta powiedzieć "ostatnie zamówienia".

(użytkownik niezarejestrowany)
2010-09-17 15:47:48
Świetny, jeżeli ktoś kocha irlandzkie klimaty.Ogólnie jak w Dublinie na Zielonej Wyspie. Trochę ciasno, bo 4 stoliki bodajże ale lokal na poziomie.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...