POD PAPUGAMI - CINEMA BAR & RESTAURANT


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Pod Papugami - Cinema Bar & Restaurant

Sukiennice 9a (zobacz na mapie)
Wrocław
Co środę od 20.00 gra zespół BLACK WIP - wstęp wolny
Muzyka w lokalu: acid jazz, funky, jazz, soul
Godziny otwarcia
poniedziałek: 13:00 - 24:00
sobota: 13:00 - 24:00
/
Płatności kartą kredytowąKlimatyzowany

Pod Papugami - Cinema Bar & Restaurant

Sukiennice 9a
Wrocław

Opinie

Krzysiek
(użytkownik niezarejestrowany)
2009-12-26 20:51:24
TEN LOKAL TO ŻENADA! Usiedliśmy z żoną przy 4-osobowym stoliku. Przyszła kelnerka i na powitanie poprosiła, byśmy zajęli miejsce przy stoliku dwuosobowym - na wypadek gdyby przyszło większe towarzystwo. W lokalu było wiele wolnych miejsc, nie było potrzeby usadzania ludzi pod krzesełka. CHAMSTWO I WIOCHA. Przesiedliśmy się, bo nie chcieliśmy sobie psuć wieczoru. Potem obserwowaliśmy, że przy dwóch stolikach 4-osobowych siadły pojedyńcze pary i nikt ich nie przesadzał. Za chwilę panie z sąsiedniego stolika poprosiły o wymianę szklanki z piwem - była PĘKNIĘTA! W trakcie konsumpcji przyszła kelnerka i bez pytania zaczęła nam sprzątać talerzyki. Mało brakowało, by zajrzała do czajniczka, czy jeszcze jest herbata. Na dole zakaz palenia jest tylko TEORETYCZNY. Obok nas smrodziła jedna pani. Po powrocie do domu wrzuciliśmy ciuchy do pralki. Za wentylację robią w tym lokalu otwarte na stałe drzwi, a temperatura na dworze koło zera. Ciągnie po plecach od drugich zamkniętych drzwi. To, że barman całuje się z kelnerką, która wchodzi do niego za bar, to widocznie tu taki standard pracy personelu. Daliśmy zarobić właścicielowi Papug 100 zł i postanowiliśmy nigdy tu nie wracać.
ivi
(użytkownik niezarejestrowany)
2009-01-28 11:34:36
Lokal dość fajny ale zadymiony niestety,mimo to były dania w karcie warte polecenia.Teraz zmiana menu-niestety na niekorzyść!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...