Od zmierzchu do świtu


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Od Zmierzchu Do Świtu

ul. Krupnicza 15 (zobacz na mapie)
Wrocław
na tej ulicy nie ma juz Lecha tylko jest fajny klub: Od zmierzchu do świtu.
Sami porządni ludzie słuchający dobrejrockowej muzyki.Co czwartek odbywająsię bluesowe koncerty na żywo z udziałem gwiazd.Klub mieści się w przepięknych gotyckich piwnicach, bardzo dobrze nagłosnionych.
/

Od Zmierzchu Do Świtu

ul. Krupnicza 15
Wrocław

Opinie


(użytkownik niezarejestrowany)
2012-12-05 12:09:51
Średnia ocen: 6,3
kuchnia: ( 6 )
wystrój: ( 9 )
cenowo: ( 4 )
To że zespół grał z jednogodzinnym opóźnieniem to nie wina klubu tylko zespołu bo się zorganizować nie umieją. A co do tłumów, co mają powiedzieć osobie, która chce wejść a dużo ludzi już jest "ej stary nie włazisz bo nie ma miejsca ".. pomyśl człowieku, a dużo ludzi tam jest, bo wiele osób, które chodzą do tego klubu od lat, często tam przychodzą i mnóstwo ludzi lubi napić się browarka w zaje**tym klimacie Led Zeppelin itd. Co do wywalania z klubu, teoretycznie do klubu wchodzisz jak masz ukończone 18 lat, tak .. więc jeśli wyglądasz jak gówniarz albo zachowujesz się tak to ty .. wiadome że wylecisz, co mają czekać aż zacznie się jakaś rozruba ? /.../ A i tak mocno przymykają oko na zasadę pełnoletności i wiele nastolatków jest wpuszczanych do klubu. Uwielbiam muzyczne klasyki dlatego, dla mnie ten lokal jest najlepszym klubem we Wro. Chcesz darcia papy behemothów i pogo 24/h znajdź sobie inny lokal, ale nie najeżdżaj na klub w którym byłeś raz i miałeś złe doświadczenia. Jeśli jesteś na koncercie i w pogo dostajesz w ryj, to zaczynasz najeżdżać na zespół ?
vader
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-11-19 15:23:55
Średnia ocen: 1,7
kuchnia: ( 1 )
wystrój: ( 3 )
cenowo: ( 1 )
po sobotnim koncercie Huntera - na pewno nie wybiorę się w ciągu najbliższych 100 lat do tej piwnicy!. organizacja koncertu - beznadziejna, traktowanie ludzi jak bydło, byle najwięcej upchnąć i zgarnąć kasę, nie wspominając o tym, że zespół zaczął grać z 1-godzinnym opóźnieniem. (...). Radze mijać z daleka to duszne i zapyziałe miejsce (...)!!!!!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...