MEXICO BAR


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Mexico Bar

ul. Rzeźnicza 34 (zobacz na mapie)
Wrocław, tel. 346 02 92
Kuchnia lokalu: meksykańska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 23:00
sobota: 12:00 - 24:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek

Mexico Bar

ul. Rzeźnicza 34
Wrocław

Opinie

Trufan
(użytkownik niezarejestrowany)
2009-07-06 17:14:58
Bez wątpienia najlepsza knajpa we Wrocławiu. Jedzenie bezbłędne. Oczywiście jak wszędzie zdażają się czasami małe wpadki ale ja im wybaczam wszystko...i moi przyjaciele również:)
Adik
(użytkownik niezarejestrowany)
2008-11-22 15:33:14
Ja do Mexico chodzę od chybą 5 lat i muszę powiedzieć, że jestem ogromnie zadowolony. Jedzenie pyszne, można się najeść za normalną niewygórowaną cenę. Co do "świeżości" faktycznie wpadki im się zdarzały, zwłaszcza z kurczakiem, czasami z wołowiną. Dużym minusem jest ciągły tłok, co sprawia, że człowiek chcąc posiedzieć i się zrelaksować po jedzeniu nerwowo zerka na ludzi czekających w kolejce, przez co zazwyczaj zbiera się manatki i wychodzi, żeby nie zajmować miejsca innym. Ostatnio jakość jedzenia się dużo polepszyła w porównaniu z tym, co było pół roku temu i wcześniej. Widocznie zmiana kucharza i ludzi przyrządzających posiłki dużo dała (nie widzę już tam "znajomych" twarzy). Na pewno gorąco polecam. Osobiście jest to jedyna restauracja do której chodzę tak namiętnie i w której jedzenie mi tak smakuje.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...