METRO BAR


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Metro Bar

ul. Świdnicka 8 (zobacz na mapie)
Wrocław, tel. 71 343 96 17
Godziny otwarcia w weekend: pt. 16:00-4:00, sob. 18:00-4:00, nd. 17:00-2:00
Wstęp: wolny, poza sobotami (panowie 5zł)
Możliwość ogladania na dużym ekranie imprez sportowych.
piwko 4 zł ( od poniedziałku do czwartku ), a w weekend 5zł.
Muzyka w lokalu: hip-hop, house, soul, techno, latino
Godziny otwarcia
poniedziałek: 17:00 - (do ostatniego gościa)
sobota: 18:00 - (do ostatniego gościa)
/
Płatności kartą kredytowąOgródek Klimatyzowany

Metro Bar

ul. Świdnicka 8
Wrocław

Opinie

Iwonka LOL
(użytkownik niezarejestrowany)
2007-03-28 21:18:05
Jednym słowem powiem tyle...nadajecie na maxa ze jest beznadziejnie.. przypuszcza ze co do innych klubów tez kręcicie nosem..albo niedługo będziecie.. Są plusy i minusy jak wszędzie.. Mi się ogólnie mówiąc podobało. zwłaszcza z tego względu ze miałam okazję poznać przemiłych ludzi, z którymi się wybawiłam..za wszystkie czasy :)I to co mnie zaskoczyło to ze faceci nie podpierają ścian tak jak to jest u mnie tylko ze szaleją i przy tym świetnie tańxczą.. Dla mnie Bomba I rewelacja !!! Pozdrawiam..

(użytkownik niezarejestrowany)
2007-03-28 21:09:26
Cześc!Byłam w sobote pierwszy raz w tej dyskotece...no i pierwszy raz we Wrocku :) pierwsze moje wrazenia były takie: Matko gdzie ja jestem....po prostu rudera...byłam zdziwiona widokiem.... Fakt duzym minusem jest wystrój..a szczerze mówiąc jego brak..a przecież to jedna z ważniejszycgh rzeczy na jakie się zwraca uwagę..,drugi minus brak klimatyzacji.. Do obsługi nie będe się doczepiac bo spisała się na 5.. Muzyka mogła byc lepsza..ale daje 4 Ochrona spokojna..mimo ze większoć twierdzi ze jest agresywna.. Ale po 5 piwach zaczeło mi się podobac...hehe..już nie zwracałam na wystrój...Bawiłam się świetnie i to najważniejsze... Aha! No i ludzie sa wspaniali.. Pozdrawiam Iwona :)


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...