KALITEROZ (d.PALAZZO)


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Kaliteroz (d.Palazzo)

Rynek 20/21, Wrocław (zobacz na mapie)
Wrocław, tel. (71) 343 56 17
Kuchnia lokalu: włoska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 23:30
sobota: 12:00 - 23:30
/

Kaliteroz (d.Palazzo)

Rynek 20/21, Wrocław
Wrocław

Opinie

Michał
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-07-11 11:53:24
Łojejku! Kumpletne nieporozumienie! Na przykład (mój ulubiony) szpinak: byłem raz i dostałem SUPER - prawie bez dodatków, mocno czosnkowany, z odrobiną masełka i śmietanki mniam mniam mniam. Wróciłem po kilku dniach i... porcja 2 x mniejsza, za to przykryta 5mm warstwą spalonel "mozzarelli", całość utopiona (dosłownie!) w śmietanie - nieporozumienie, nie zjadłem i musiałem WYKŁUCIĆ się o możliwość odejścia od stolika bez płacenia za nic. Wróciłem tam raz jeszcze i dla odmiany dostałem DUŻˇ porcję czegoś co może dwa dni wcześniej było szpinakiem: wysuszone, odgrzane w mikrofali, bez smaku, zapachu, o konsystencji czegoś co moja suka zwykła zostawiać na trawniku. Wino białe ciepłe jak kapcie mojej babci, obługa ślimacząca się niemiłosiernie - jednym słowem NIGDY WIĘCEJ!
Wildziatko
(użytkownik niezarejestrowany)
2004-01-11 12:01:55
Bylem tu dwa razy. Pierwszy byl ok, jedzenie troche zimne. Drugim razem po godzinie i dwoch upomnieniach nie doczekalem sie zamowionej pizzy i postanowilem nigdy wiecej tutaj nie przychodzic, tym bardziej ze pizza ktora nie otrzymalem zostala mi doliczona do rachunku.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...