Extasy


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Extasy

pl. Orląt Lwowskich 20b, Wrocław (zobacz na mapie)
Wrocław, tel. 605 216 222
Muzyka w lokalu: disco, house
Godziny otwarcia
poniedziałek: 00:00 - 24:00
sobota: 00:00 - 24:00
/

Extasy

pl. Orląt Lwowskich 20b, Wrocław
Wrocław

Opinie

Klubowicz
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-02-03 16:36:53
Jak dla mnie ten klub to jedno wielkie scierwo.Klimat,parkiet,wystroj,towarzystwo masakra,agresywni bramkarze ktorzy tylko szukaja okazji do zaczepki i wpuszczaja kogo popadnie nie zwracajac uwagi na to ile lat ma ta osoba i jak jest ubrana.To chyba jedyny klub we wrocku do ktorego by mnie w krotkich spodenkach lub dresie wpuscili xD A tak na serio nie polecam tego klubu wrecz przeciwnie strata czasu i pieniedzy :P

(użytkownik niezarejestrowany)
2008-08-11 13:16:26
moim zdaniem klub nie jest zly fajna muzyka ale ludzie ja tam nie chodze poniewaz 2 lata temu dostalam tam kuflem w glowe i rozbili mi glowe i za nic dostalam w... bo mnie pomylili z typka a co najlepsze ochroniarze patrzyli sie na to tylko a ja wyladowalam w szpitalu mialam wstrzas mozgu uwarzajcie jak tam codzicie marzena 22 lata
Uwaga - powyższy tekst jest wypowiedzią użytkownika PoGodzinach.pl. Redakcja serwisu zaznacza, że nie potwierdza tego zdarzenia.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...