Cesarsko-Królewska


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Cesarsko-Królewska

(zobacz na mapie)
Wrocław
Jest to lokal z najwyższej półki,utrzymany w tonacji Cesarstwa austro-węgierskiego za panowania cesarza Franciszka Józefa.
Restauracja oferuje swoim gościom trzy sale stylizowane na 3 kraje wchodzące w skład cesarstwa,czyli:
czeską,
w której znajduje się wspaniale zaopatrzony bar,jeden z najdłuższych we Wrocławiu,
węgierską,
i na piętrze najbardziej reprezantycyjną austriacką,w której to można w sobotnie wieczory mile spędzić czas przy akompaniamencie pianina.Świetna kuchnia,profesjonalny bar i fachowa obsługa gwarantują wspaniałą atmosferę i niezapomniane wrażenia.W sali czeskiej zwanej"złotą drogą" codziennie od 10 do 24 trwają "szczęśliwe godziny" gdzie można zamawiać firmowe drinki po promocyjnych cenach.Świetny lokal na wszelkiego rodzaju spotkania,przyjęcia, bankiety oraz romatyczne spotkania przy świecach lub też po prostu na piwko w upalne dni.
Kuchnia lokalu: austriacka, węgierska, czeska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 10:00 - 24:00
sobota: 11:00 - 24:00
/
Ogródek

Cesarsko-Królewska

Wrocław

Opinie


(użytkownik niezarejestrowany)
2009-03-05 17:05:34
Byliśmy w tej restauracji i stanowczo odradzamy jedzenie fatalne,a obsługa koszmar zarezerwowaliśmy stolik dla siebie i przyjaciół i żałujemy, że pierwszy kontakt z managerką tego lokalu niesympatyczną i odpychającą nie dał nam do myślenia i pomimo to zdecydowaliśmy się na tą kolacje,bo okazało się ,że obsługa nieodstępowała od managerki ,równie odpychająca, jedzenie paskudne NIE POLECAM!
Uwaga - powyższy tekst jest wypowiedzią użytkownika PoGodzinach.pl. Redakcja serwisu zaznacza, że nie potwierdza tego zdarzenia.
przmek s
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-07-08 19:20:42
uwazam ze stalo sie cos nie tak z ta restauracja przed nie spelna dwoma laty czesto bywalem w ck kuchnia byla wysmienita a szef kuchni przygotowywal nam dania przy stoliku z wielka gracja i wykazywal sie wielka pomyslowoscia po dwuch latach jjestem tam ponownie i dowiaduje sie ze szefa ktory dla mmnie gotowal nie ma a dania nie sa juz tak wyborne i tak mistrzowsko podane jest mi bardzo przykro z tego powodu


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...