McDonald's


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Fast-Food Mcdonald's

pl. Kosciuszki 24 (zobacz na mapie)
Wrocław
Kuchnia lokalu: amerykańska, fast-food
Dania: kanapki
/
Klimatyzowany

Fast-Food Mcdonald's

pl. Kosciuszki 24
Wrocław

Opinie

Słoneczko
(użytkownik niezarejestrowany)
2007-01-14 22:37:31
W lokalu jest przyjemnie, czasem strasznie duzo ludzi :] ale to chyba normalne.. Najgorsze jest to ze dużo bezdomnych pod wpływem alkoholu sie tam kreci i choc duzo razy zostali wyprowadzeni z lokalu to i tak wracaja, chocby po paragony od ludzi, by załatwic swoje potrzeby, ale dobre i to bo np. na dworcu PKP we Wrocławiu jest czyściej :)Obsługa miła i nieĽle sie spisuje. Klimat jak klimat "masowy". Jedzenie? jak jedzenie z McDonalda moze być, czasami Sheake jest inny niz zamawiamy ;/ Bywając w McDonaldzie na Dworcu PKP we Wroclaiw, bywam tam czesto na kawę z kolezanka i sie zauroczyłam w chyba "kierowniku dnia" jego imię Patryk.. lecz brak mi odwagi :) Daje lokalowi 4/5 ...
Mazi
(użytkownik niezarejestrowany)
2004-12-18 11:03:46
Bardzo sympatyczny lokal z milym klimatem.Przemila obsluga.Bardzo polecam na sobotni wieczor by spotkac sie z przyjaciolmi przy smierdzacym hamburgerze!!W tle klimayczna muzyka.A wokol bardzo przyjemny zapach!!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...